تعمیرات تخصصی کنسولهای بازی

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، تنوع محصولات نیز روز به روز افزایش پیدا میکند. هر روز شاهد خلق و ظهور یک محصول در یک زمینه ای خاص هستیم و باعث رفع نیاز مردم در بخشی از فعالیت های روزمره آنها خواهد بود. به مرور هر چقدر تنوع محصولات زیاد میشود، تخصص های مختلفی برای تولید و پشتیبانی از این محصولات نیز بوجود می اید.

امروزه کسنولهای بازی  فراوانی و علاقمندی زیادی نیز بین جوانان و مردم ایجاد کرده است. کنسولهای بازی مانند هر وسیله دیگر به مرور بر اثر استفاده های مکرر دچار فرسودگی خواهند شد. همچنین ممکن است عوامل زیادی باعث از کار افتادن آنها شده باشد . مانند: تغییرات نوسانات برق، قطعی اتصالات برق در سیمهای موجود در مجموعه، استهلاک قطعات داخلی کنسولها مانند از کار افتادن دی وی دی درایو، خرابی منبع تغذیه درون کنسول، ویا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در روی برد اصلی کنسول که میتوان با انتخاب درست همه این معضلات را به بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت برطرف کرد.

 فروشگاه دیتاکس با داشتن یک تیم مجرب و متخصص در امور تعمیرات این کنسولها(از جمله PS4 و XBOX) آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز جهت پذیرش این کنسولها میباشد. ما  آنها را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت وپایین ترین قیمت تعمیرات کنسولهای بازی شما را تضمین میکنیم. 

با مشاورهای ما تماس بگیرید.

 

 

Call Now Button