قوانین سایت

سیاست های قانون گذاری سایت

شرایط و قوانین وب سایت:

هدف سایت:

بازار اینترنتی دیتاکس با هدف توسعه و ترویج یک بازار اینترنتی مالتی برند و با رسالت اشتغال زایی و ایجاد زمینه ای برای رشد و افزایش فروش کسب و کارهای کوچک ایجاد شده است. کلیه فعالیت های این سایت منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


امنیت اطلاعات کاربران:

ورود کاربران به وب‏‌سایت دیتاکس تیم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرش شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. کلیه اطلاعات کاربران فقط به منظور فروش و تحویل محصولات به دست آن ها دریافت می شود.


قوانین عمومی:

–       مسئولیت مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده شرکت عصر آسان کالا است.

–       کلیه محصولات خریداری شده دارای فاکتور که در از پنل کاربری خریدار قابل دریافت است.


نحوه پرداخت:

کلیه پرداخت های سایت به منظور امنیت و سهولت مخاطبان به صورت آنلاین انجام می شود و با توجه به موارد امنیتی که برای سایت در نظر گرفته شده است مخاطبان می توانند با امنیت خاطر از سایت مالامال خرید خود را انجام دهند.


حفظ حریم شخصی:

شرکت عصر آسان کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
شرکت عصر آسان کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت دیتاکس تیم ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

این سایت از کوکی برای ردیابی مخاطبان به منظور حفظ امنیت آن ها عدم تداخل در تراکنش ها مالی استفاده میکند.


آگاهی صاحبان کسب و کار:

آگاهی صاحبان کسب و کار که به صورت مارکت پلیس مشغول فعالیت می شوند و یک درگاه در اختیار آن ها گذاشته می شود با توجه به قوانینی که برای صاحبان کسب و کار در نظر گرفته شده است درآمد حاصل از فروش آن ها با توجه به کمسیون مارکت پرداخت می شود. لذا هر گونه اعتراض بعد از خواندن قوانین مربوط به صاحبان کسب و کار و در اختیار گذاشتن پنل برای آن ها قابل قبول نمی باشد.


خرابی محصول خریداری شده:

با توجه به سیاست های در نظر گرفته شده برای سایت و الزام برای فروشندگان کالا، اگر کالای فروخته شده دارای خرابی، دست دوم یا هر گونه مشکلی داشته باشد تا ۷ روز خریدار می تواند آن را پس بفرستد و ۱۰۰ درصد مبلغ پرداخت شده در سایت را دریافت کند.


مدت توافق:

کلیه صاحبان کسب و کار تا زمانی که پنل در اختیار آن ها می باشد و محصولات آن ها در سایت فعال است موظف به پیروی از قوانین مربوط به صاحبان کسب و کار می باشد و در صورت عدم خدمات و فسخ یک طرفه توافق از سمت صاحبان کسب و کار، پنل مربوط به کسب و کار از آن ها گرفته می شود و صاحب کسب کار محروم تلقی می گردد.


قوه قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شرکت عصر آسان کالا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.سایت دیتاکس خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

Call Now Buttonتماس بگیرید